KABLO AÇMA YER MAKARALARI

KABLO AÇMA YER MAKARALARI
Kablo açma yer makaralarımız tamamiyle kendi atölyelerimizde üreilmekte olup mukavemetli bir yapıya sahiptir. Kablo açma yer makarlarımız tüm çeşitleri ile mevcuttur aynı zamanda özel ölçülere görede kablo açma yer makaraları imalatımız vardır.

Kablo açma yer makaraları çeşitlerimiz aşşağıdaki gibidir.
Düz tip kablo açma yer makarası
Köşe tip kablo açma yer makarası
L tipi menhol ağzı makara
V tipi sehpa önü makara
Künk agzı makara
Kablo çekme makarası
Kablo tavası makarası
Köşe dönücü kablo tavası makarası
Askılı kalo tavası makarası
Boyu ayarlana bilir kablo tavası makarası

Düz tip kablo açma yer makarası
Düz tip kablo açma yer makaralarımız ister sac ayaklı istenir ise boru ayaklı olarak üretimi yapılmaktadır. Düz tip kablo açma yer makaralarımızı aynı zamanda hem boru ayakı düz tip kablo açma yer makarası hemde sac ayaklı düz tip kablo açma yer makarası olarak stoklarımızda bulunmaktadır. 
Düz tip kablo açma yer makaralarımız rulmanlı olup istege baglı olarak plastik veya metal konikli olarak satışı yapılmaktadır.Köşe tip kablo açma yer makarası
Köşe tip kabo açma yer makaralarımız mukavemetli ve yüke dayanıklı olarak üretilmiştir. köşe tip kablo açma yer makaralarımız rulmanlı koniklerden oluşmakta olup ister boru ayaklı istenir ise sac ayaklı olarak iki şekildede üretile bilmektedir. 
Köşe tip kablo açma yer makaramız tamamiyle kendi atölyelerimizde üretilmekte olup stoklarda sürekli bulunan ürünlerimizdendir.
Köşe tip kablo açma yer makaralarımız aynı zamanda ister yüke dayanıklı plastik konikli istenir ise yüke dayanıklı metal konikli olarakta üretile ilinmektedir.
L tipi menhol agzı kablo açma yer makarası
L tipi menhol agzı kablo açma yer makaramız 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret105064
TÜM ÜRÜNLERİMİZDE


ONLİNE WhatsApp TIKLA