KABLO MAKARASI KALDIRMA VE AÇMA EKİPMANLARI

KABLO MAKARASI KALDIRMA VE AÇMA EKİPMANLARI
Kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanları her tonaja ve çapa göre üretimi yapılmaktadır. Kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanlarımız profösyonel olup şantiye koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanlarımız profösyonel ekip ve ekipmanlarımız ile mukavemetli ve sağlam olarak üretilip insan gücünü azaltma amacı ve iş akışını hızlandırmak maksadıyla tasarlanmıştır.

Kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanlarımızın çeşitlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

500 kg kapasiteli kablo makarası açma sehbası
Ergonomik ve mukavemetli tasarımı ile 500 kg kadar olan kablo makaralarınızı rahatlıkla kaldırarak makara üzerine sarılı kablolarınızı açmanız için tasarlanmıştır. Kablo makarası açma sehbamız şantiye ortamlarına uygun olarak üretilmiş olup tek bir kişi vasıta ise kablo makarası açma işlemini gerçekleştire bilirsiniz.

 

1000 kg kapasiteli kablo makarası açma sehbası
1000 kg kapasiteli kablo makarası açma sehbamız 2 parçadan oluşmakta olup rahatlıkla taşına bilinmektedir. Kablo makarası açma sehbamız ön kısmındaki rampa sistemi sayesinde sehpa üzerine kablo makaranızı rahatlıkla oturtmanızı sağlan. Kablo makarası açma sehbamız 4 adet yüke dayanıklı rulmanlı konikleri sayesinde üzerine binen makaraları rahatlıkla çevire bime özelliğine sahiptir.3 Ton kaldırma kapasiteli kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanı
3 ton kapasiteli kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanımız dişli sistemli olup çevirme sistemi ile kaldırma ve hidrolik krikolu olarak iki çeşittir. Kablo makarası kaldırma ekipmanlarımız işlerinizin seri ilerlemesi ve insan gücünden tasarruf etme maksadı ile üretilmiştir. Kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanlarımız mukavemetli ve şantiye ortamlarının zorlukları göz önüne alınarak üretilmiştir.

3 Ton kapasiteli hidrolik kablo makarası kaldırm ve açma ekipmanı

3 Ton kaldırma kapasiteli kablo makarası kaldırma ev açma sehbamız hidrolik olup kalın ve etli malzemelerden imalatı yapılmıştır. Kablo makarası kaldırmave açma sehbası mukavemetli ve tüm ölçülere uygundur.


3 Ton kapasiteli dişli sistemli kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanı

3 Ton kapasiteli kablo makarası kaldırma ve açma sehbamız dişli sistemli olup çevirme yöntemi ile kaldırılmaktadır. Kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanımız mukavemetli olup şantiye ortamlarındaki zorluklara göre üretilmiş ve tasarlanmıştır.
5 Ton kaldırma kapasiteli kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanı
5 ton kaldırma kapasiteli kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanımız hidrolik sistemi sayesinde kablo makaralarınızı rahatlıkla kaldırıp boşlatma olanagı sağlar. 
5 ton kaldırma kapasiteli kablo makarası kaldırma sehbası ergonomik tasarımlı olup tekerlidir bu sayede taşıma ve sevki basitleştirilmiştir. kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanımız rulman ve kilit sistemi sayesinde yüklenen makaraların rahat bir şekilde açılmasını sağlamaktadır.


10 Ton kapasiteli kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanı
10 Ton kapasiteli kablo makarası kaldırma ve açma sehbası çelik yapıya sahip olup mukavemetli ve kullanışlıdır. 10 Ton kapasiteli kablo makarası kaldırma ve açma sehbası rulmanlı ve kelepçelidir. Kablo makarası açma sehbamız istenilen özelliklerde ve istenilen tonajlara görede üretimi yapılmaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret105064
TÜM ÜRÜNLERİMİZDE


ONLİNE WhatsApp TIKLA